Sztangiści LUKS ,,ZIELONI” Łańcut udanie rozpoczęli nowy sezon

P5.o raz czternasty w dniu 26 września 2015 roku w Tarnobrzegu został rozegrany Nadwiślański Turniej Integracyjny w Wyciskaniu Sztangi Leżąc – techniką klasyczną „Bartosz 2015” z udziałem czołowych klubów z Polski i Reprezentacji Narodowej Litwy.Zawody tradycyjnie rozegrano w hali Widowiskowo Sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wisła”. Celem turnieju jest popularyzacja sportów siłowych oraz propagowanie aktywnego uprawiania sportu wśród osób niepełnosprawnych, młodzieży i dorosłych.

Fantastycznie w zawodach zaprezentowali się zawodnicy Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Zieloni” Łańcut działającego przy Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie, którzy po raz kolejny potwierdzili mistrzowski poziom wytrenowania.

Oto osiągnięte wyniki:

Marta Sroczyk – zdobyła złoty medal w wadze do 52 kg w grupie wiekowej seniorek a druga była w kategorii OPEN. Uzyskanym wynikiem 80 kg. poprawiła własny rekord życiowy w wyciskaniu leżąc techniką klasyczną o 2.5 kg.

Monika Sroczyk – zdobyła trzy złote medale w wadze do 57 kg. Wynikiem 95kg zwyciężyła w grupie wiekowej juniorek do lat 23 w seniorkach i w klasyfikacji OPEN z przelicznika Wilksa. Za uzyskany wynik 110.84pkt (najsilniejsza kobieta) otrzymała od organizatorów zawodów czek na kwotę 150 Euro.

Hubert Kłak – wywalczył złoty medale w wadze do 66 kg w grupie wiekowej juniorów do lat 23 i srebrny w grupie wiekowej seniorów – wynikiem 150 kg.

Aleksandra Trojnar – zdobyła złoty medal w grupie wiekowej juniorek do lat 18. Dopiero rozpoczyna przygodę ze sportem jest młodą i perspektywiczną zawodniczką. Uczęszcza do I klasy ZST w Łańcucie.

Miłym akcentem zawodów z okazji 25 lecia powstania Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego było uhonorowanie przez sekretarza generalnego związku medalami zasłużonych trenerów i działaczy. Doceniona została również praca szkoleniowa naszego trenera Adama Bieleckiego, który za wybitne osiągnięcia swoich podopiecznych w Mistrzostwach Świata otrzymał okolicznościowy ,,Medal 25 lecia” i brązowy medal PZKFiTS ,, Zasłużony działacz trójboju siłowego”.

W imieniu zawodników serdecznie gratulujemy trenerowi wyróżnień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>